E-dziennik

Uprzejmie informujemy iż dotychczasowa aplikacja Dzienniczek VULCAN (dostępna poprzez stronę www oraz aplikację mobilną) przestaje działać i należy zaktualizować Państwa konta.
Do wyboru mamy dwa rodzaje kont: zwykłe konto (tylko do dostępu przez www) lub konto eduVULCAN (dostęp przez www i aplikację eduVULCAN - stary Dzienniczek Vulcan) - założenie obydwu kont jest bezpłatne. Aby korzystać z aplikacji mobilnej należy założyć konto eduVULCAN.
Samo konto eduVULCAN jak i korzystanie z podstawowych funkcji aplikacji mobilnej jest bezpłatne. Natomiast firma VULCAN wprowadziła opłaty za korzystanie z rozszerzonych funkcjonalności aplikacji mobilnej (Powiadomienia PUSH, Usprawiedliwienia nieobecności w aplikacji, Moduł wiadomości w aplikacji, Możliwość dostosowywania wyglądu aplikacji, Widżety (Android)) Opłaty te są niezależne od szkoły i nie trafiają do niej - są to opłaty pobierane przez firmę VULCAN i trafiają bezpośrednio do niej, pomimo opłat wnoszonych przez szkołę do firmy Vulcan za aplikację Dziennik.
Szkoła nie widzi potrzeby rozszerzenia dostępu o funkcje płatne.

Małgorzata Soja
wicedyrektor