Zmiana zasad przyjmowania wniosków - DO ODDZIŁU PRZEDSZKOLNEGO

Zmiana zasad przyjmowania wniosków o przyjęcie do przedszkola miejskiego lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej

Wnioski o  przyjęcie dziecka do prowadzonego przez miasto Będzin przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej przyjmowane będą do 27 marca br., tj. ustalonego wcześniej terminu. Ze względu na sytuację zagrożenia epidemią wirusa Covid-19 rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów dostarczenia wniosków:

1. Wysłanie skanu wniosku i  pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki.

Adresy mailowe i numery telefonów placówek można znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie Urzędu Miejskiego w Będzinie w zakładce Edukacja/Przedszkola,

link: ( http://www.bedzin.pl/strona-884-przedszkola.html).

1. Dostarczenie dokumentów w  wersji papierowej do placówki w  zamkniętych kopertach.

W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z  pracownikami, zachowanie odpowiedniego dystansu między obecnymi w  budynku.
Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

Adres szkoły: sp4bedzin@sp4.bedzin.pl