Filharmonia Śląska

W dniu 15 października br. grupa dzieci z naszej szkoły uczestniczyła w  wyjątkowym koncercie Filharmonii Śląskiej w Katowicach. Dzieci słuchały utworów klasycznych wielkich kompozytorów: Beethovena, Mozarta i  Schuberta. Była to dla nich okazja na obcowanie z muzyką na żywo, ale także szansa na rozwijanie zainteresowań i pasji. Wyjazd do filharmonii był również niezwykle cennym doświadczeniem dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dzięki temu wydarzeniu, mogły one nie tylko poszerzyć swoje horyzonty, ale także poczuć radość płynącą z muzyki. Podobnie jak w latach wcześniejszych, planujemy uczestniczyć w całym cyklu „Młodej Filharmonii”, aby dzieci doświadczały muzyki, która jest dla nich źródłem radości i inspiracji.