Rekrutacja do Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP Dąbrowa Górnicza 2022/2023

Prosimy o zapoznanie się z ofertą rekrutacyjną Ośrodka Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Dąbrowie Górniczej. Ośrodek prowadzi działalność wychowawczą, profilaktyczną i resocjalizacyjną wśród młodzieży nieprzystosowanej społecznie.

Oferta dotyczy możliwości kontynuowania nauki w klasie VII i VIII Szkoły Podstawowej oraz w klasie I Szkoły Branżowej z możliwością zakwaterowania na terenie INTERNATU i możliwością zdobywania kwalifikacji przyuczających do niżej wymienionych zawodów:
-kucharz,
-murarz-tynkarz
-fryzjer
- mechanik pojazdów samochodowych

oraz w innych zawodach deficytowych na poziomie Szkoły Branżowej I stopnia między innymi: mechanik pojazdów samochodowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kucharz, fryzjer

Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, zapewnia odpłatne praktyki oraz bezpłatne całodobowe zakwaterowanie z wyżywieniem i pełne wsparcie pedagogiczno-psychologiczne. Świadczenia 500+ oraz 300+ nie są pobierane przez Ośrodek.