Półkolonie 2024

Prezydent Miasta Będzina zaprasza dzieci uczęszczające do klas I-IV na półkolonie organizowane w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Będzin.

Termin: od 29 stycznia 2024 r. do 2 lutego 2024 r. Godz. Od 9-15.

W programie m.in.: zajęcia artystyczne, sportowe, zajęcia w Bawialni, Ośrodku Kultury, Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej, Muzeum Zagłębia.

Zainteresowanych rodziców/opiekunów zapraszamy do kontaktu z  sekretariatem szkoły, w celu wypełnienia karty zgłoszenia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy do dnia 17 stycznia 2024 r.

Zajęcia bezpłatne, zgłoszenie uczestnictwa jest jednoznaczne z korzystaniem z dożywiania - obiad. Stawka żywieniowa obowiązująca w dożywianiu to 5,00zł, wpłata na konto szkoły. Koszt ubezpieczenia pokrywa rodzic, wpłata na konto szkoły - 1.80zł. Razem 26,80zł.Minimalna liczba dzieci zgłoszonych do udziału w półkoloniach to 15 osób. Planowane są dwie grupy. W przypadku mniejszej liczby dzieci zgłoszonych w danej szkole, istnieje możliwość skorzystania z półkolonii w najbliższej szkole podstawowej, w której są wolne miejsca.

Regulamin półkolonii, harmonogram i oświadczenie o odbiorze dziecka w załącznikach.
Dzieci podzielone zostały na 2 grupy po 15 osób, wg klucza: grupa 1 to klasy A, grupa 2 to klasy B.
Jeżeli tylko Państwo będziecie odbierać dziecko należy wpisać "osobisty". Jeżeli dziecko może wracać samo należy wpisać "powrót samodzielny"

Godziny pracy pielęgniarki szkolnej w czasie półkolonii:
czwartek 7.25 - 15.00
piątek 7.25-15.00