Nie z tej bajki - konkurs plastyczny

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Będzinie serdecznie zaprasza do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Online "Nie z tej bajki"

OGÓLNE INFORMACJE Adresaci konkursu: uczniowie klas I-III
Zadanie dla uczniów: "Jestem w świecie Walta Disneya"- wykonanie dowolnej pracy plastycznej inspirowanej twórczością Walta Disneya.
Technika: dowolna technika plastyczna (np. malarstwo, rysunek, kolaż, wydzieranka, grafika komputerowa).
Sposób dostarczenia pracy konkursowej: wykonanie zdjęcia pracy i przesłanie go w formacie .jpg, .png lub .pdf wraz ze zdjęciem podpisanego przez rodziców/ prawnych opiekunów oświadczenia.

KONKURSNIEZTEJBAJKI@GMAIL.COM

Koordynator konkursu: Agnieszka Fortuna

TERMIN NADSYŁANIA ZDJĘĆ PRAC
do 6 listopada 2023 r.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW
7 listopada 2023 r. na stronie internetowej oraz FB Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Będzinie.

Ewentualne zapytania dotyczące konkursu, proszę kierować na adres mailowy: KONKURSNIEZTEJBAJKI@GMAIL.COM