Kręci mnie maj

Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza do udziału w akcji rowerowej „Kręci mnie maj”, która wzorem lat ubiegłych promuje aktywność, zdrowie i bezpieczeństwo wśród dzieci z będzińskich placówek oświatowych.

Zachęcamy, aby przez cały miesiąc, zaczynając od 6 maja, dzieci oraz młodzież pokonywały drogę do przedszkola oraz szkoły na dwóch kółkach: czy to na rowerze, hulajnodze, czy też na rolkach i deskorolce.

Chodzi o to, aby aktywnie i bezpiecznie z dozą sportowej rywalizacji dojechać do swojej szkoły, czy przedszkola, zbierając naklejki i zdobywając nagrody! A więc szykujcie sprzęt, smarujcie łańcuchy, sprawdzajcie hamulce, poszukajcie kasków i ochraniaczy - im więcej zakręcicie kółkiem w maju, tym lepiej! Oczywiście nasza szkoła również bierze w tym udział.