Konkurs "Opowieści same się snują"

Konkurs

Opowieści same się snują to konkurs przygotowany przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Będzinie.

Zapraszamy dzieci i młodzież do stworzenia własnego opowiadania - historii na motywach, które zostały wylosowane na kościach znajdujących się na plakacie.

Uruchomcie wyobraźnię, która przelana na papier za pomocą słów, a także ubogacona rysunkami/obrazkami/fotografiami wyzwoli nierzadko ukryte talenty młodych twórców, artystów.

Prace powinny maksymalnie zamknąć się w 5 stronach formatu A4. Oczywiście, opowieść może być krótsza Prace, jak zostało to wyżej wspomniane, mogą być dla ubogacenia podparte rysunkami, szkicami lub fotografiami.

Liczymy na pomysłowość! Na zakończenie projektu, w oparciu o ilość nadesłanych egzemplarzy, prace - opowiadania zostaną zebrane w jedną pozycje książkową i wydane na pamiątkę przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną.

Łapmy za pióra, długopisy, ołówki, kredki, farby itp. i dajmy się porwać pisarskiej i artystycznej wyobraźni.

Prace w formie skanów należy przesyłać na adres: **promocja@biblioteka.bedzin.pl **

• Czekamy na Wasze literackie i artystyczne dzieła Przesyłając prace należy zaznaczyć do którego losowania kośćmi nawiązuje opowiadanie ... i oczywiście, należy podać autora

Do końca roku (1 raz w tygodniu - wtorek) będziemy publikować na Facebook będzińskiej książnicy nowe losowanie, którego wynik będzie przedstawiony w poście na plakacie.