Bal Wolontariusza

24 listopada w Restauracji „Moja Pasja” odbył się VI Bal Wolontariusza Caritas Diecezji Sosnowieckiej, w którym wzięło udział 150 młodych wolontariuszy wraz z opiekunami, również z naszej szkoły.
Bal był formą nagrody i podziękowania za kilkuletnią, sumienną pracę na rzecz innych. W wydarzeniu uczestniczył bp Grzegorz Kaszak, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Mateusz Bochenek, Wojciech Skrzydlo – dyrektor Auchan Sosnowiec oraz ks. Przemysław Szot – dyrektor sosnowieckiej Caritas.
Jak co roku wydarzenie rozpoczęło się polonezem prowadzonym przez znamienitych gości, nauczycieli i wolontariuszy. W dalszej części imprezy uczestnicy balu zasiedli przy suto zastawionych stołach, po czym zapełnili parkiet przy dźwiękach młodzieżowej muzyki tanecznej. Wodzirej DJ Samba – Lukasz Samburski przez kilka godzin prowadził znakomitą, pełną radości zabawę.