Szkoła podstawowa nr 4 w Będzinie

Złoto i srebro dla lekkoatletek SP4 Będzin

W dniu 5.10.2022r. w Parku Grabek w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Będzina i Powiatu Będzińskiego w sztafetowych biegach przełajowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt. Bardzo dobrze zaprezentowały się , zarówno nasze uczennice z klas IV-VI startujące w ramach Igrzysk Dzieci ( Gurda Kinga 4a, Urbańska Amelia 4b, Francikiewicz Natalia 5b, Francikiewicz Zuzanna 5B, Frankiewicz Karolina 5b, Kałwak Alicja 6a ) jak i z klas VII – VIII startujących w ramach igrzysk Młodzieży Szkolnej ( Wróbel Katarzyna 7a, Burhard Anna 8c, Czub Maja 8c, Janosz Natalia 8b, Kowalik Kalina 8c ), które w Igrzyskach Dzieci zajęły II miejsce w Mistrzostwach Będzina i II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego, a startując w Igrzyskach Młodzieży zajęły odpowiednio: I miejsce w Mistrzostwach Będzina i II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego. Miło nam poinformować, że obydwie reprezentację wywalczyły sobie awans do ćwierćfinału wojewódzkiego i reprezentować będą Powiat Będziński w zawodach, które w czwartek 13 października odbędą się na terenach wokół Pogorii III w Dąbrowie Górniczej. Brawo dziewczyny, jesteśmy z Was dumni i trzymamy kciuki za jak najlepszy Wasz występ i życzymy oczywiście awansu do Finału Wojewódzkiego.