Wicemistrzostwo Powiatu w szachach

Bardzo miłą niespodziankę sprawili uczniowie z klas VII i VIII na rozegranych w Wojkowicach Kościelnych w dniu 9 października Mistrzostwach Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach, zajmując II miejsce. Należy tutaj podkreślić, iż nasza drużyna nie przegrała drużynowo żadnego meczu. Nasi szachiści, tym samym zapewnili sobie awans do ¼ Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w dniu 11 października. Natomiast uczniowie z klas V i VI zajęli ostatecznie V miejsce i jest to również bardzo dobry wynik, zważywszy na fakt, że dwóch uczniów z drużyny debiutowało na mistrzostwach. Drużyna nasza to zawodnicy o dwa a nawet Marcel o trzy lata młodsi od swoich konkurentów z innych szkół. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, dziękujemy i gratulujemy godnego reprezentowania naszej szkoły.