Wicemistrzostwo powiatu i awans do ¼ Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w badmintonie chłopców!!!

W dniu 16 listopada w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Będzińskiego Igrzysk Dzieci w badmintonie. W zawodach wzięły udział najlepsze szkoły z Będzina tj. SP4 i SP10 oraz z Czeladzi SP1 i SP2. Chłopcy zagrali bardzo dobre zawody, wygrywając z SP2 z Czeladzi i SP10 z Będzina, przegrywając jedynie z SP1 z Czeladzi (w drużynie SP1 grali chłopcy, którzy na co dzień trenują w klubie sportowym w Katowicach)  po zaciętych pojedynkach. Ostatecznie zdobyliśmy wicemistrzostwo powiatu będzińskiego, a tym samym awans do ¼ Finału Wojewódzkiego, w którym wystąpią  najlepsze szkoły z powiatu i rejonu Dąbrowy Górniczej.  Chłopcy, gratulacje i powodzenia, trzymamy kciuki za Was.