Wicemistrzostwo Będzina i srebrne medale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców.

W dniu 21 listopada w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Będzina Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Chłopcy kolejny już rok z rzędu potwierdzają wysoki poziom gry na zawodach. Tym razem zajęli II miejsce po emocjonującym pojedynku z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 1 przegrywając 3-2, pozostałe mecze wygrali po 3-0 z SP9, SP10, SP13. Na zakończenie Mistrzostw Będzina chłopcy otrzymali puchar i srebrne medale. Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się 29 listopada w Czeladzi.