Uczennice SP4 w podwójnej koronie Mistrzyń Będzina w badmintonie.

Uczennice klasy 5b: Karolina Frankiewicz i Natalia Francikiewicz oraz Ania Sobczyk uczennica 6a, reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach Będzina Igrzysk Dzieci w badmintonie, które we wtorek 22.11.br odbyły się na naszej sali gimnastycznej. Po bardzo dobrej grze i zwycięstwie 3:2 z rówieśniczkami z SP9 i SP10 zdobyły I miejsce i tytuł Mistrzyń Będzina na rok szkolny 2022/2023. Równie znakomicie zaprezentowały się uczennice klasy 8c: Kalina Kowalik i Julia Cichy, które w poniedziałek 21.11.br., będąc gospodarzem Mistrzostw Będzina Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie pokonały wszystkie rówieśniczki z będzińskich szkół ( SP1, SP9, SP10 ) i również wywalczyły I miejsce i tytuł Mistrzyń Będzina. Oba zwycięskie zespoły będą reprezentować miasto Będzin w Mistrzostwach Powiatu, które w dniach 28-29.11.br. odbędą się na hali MOSiR w Czeladzi. Dziękujemy za już i ....