Szkodliwe treści w Internecie - webianr

Szanowni Państwo,

zapraszamy rodziców oraz osoby zainteresowane tematyką bezpieczeństwa online na seminarium eksperckie pt. "Szkodliwe treści w internecie - rozpoznawanie i przeciwdziałanie".

Spotkanie rozpocznie się 1 grudnia (wtorek) o godz. 19:00 jako transmisja na żywo na kanale Polskiego Centrum Programu Safer Internet na FB:

www.facebook.com/bezpiecznyinternet

Jest to wydarzenie publiczne i nie wymaga rejestracji ani logowania.

Dołącz do nas i dowiedz się, jak rozpoznawać niebezpieczne treści w sieci i w jaki sposób zapobiegać ich rozprzestrzenianiu.

Program wydarzenia:

Martyna Różycka, NASK - Wrażliwość użytkowników na szkodliwe treści

Marta Wojtas, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę - Psychologiczne skutki kontaktu dzieci i młodzieży ze szkodliwymi treściami

dr Dominika Urbańska-Galanciak, SPIDOR - Patrz w co gram

Przemysław Gajos, LifeTube - (Nie)bezpieczeństwo na YouTube - o jasnych i ciemnych stronach platformy

Organizatorem seminarium jest Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange.

Pozdrawiamy,

Zespół Polskiego Centrum Programu Safer Internet