Puchar Tymbarka w piłce nożnej

Chłopcy w Finale Wojewódzkim XIX edycji Turnieju „ Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w piłce nożnej.

W dniu 24 października na boiskach OSiR w Będzinie odbył się gminny i powiatowy turniej „ Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w piłce nożnej chłopców z rocznika 2009. Uczniowie naszej szkoły wygrali wszystkie 3  mecze w swojej grupie i zajęli pierwsze miejsce, gdzie spotkali się w finale z mistrzem drugiej grupy, pokonując ich zdecydowanie i wysoko. Dzięki wygranej, chłopcy odnieśli już wielki sukces, gdyż będą reprezentować naszą szkołę i gminę w Finale Wojewódzkim na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Składamy podziękowania dla rodziców chłopców za kulturalny i głośny doping. Skład reprezentacji naszej szkoły (Wawrowski Kamil, Kamień Oliwier, Juszczyk Oliwier, Król Alan, Rak Nataniel, Gajda Grzegorz, Patorski Maciej, Zasada Kamil, Miśta Wiktor). Gratulujemy i życzymy powodzenia.