Pomagamy zwierzętom

Grudzień jest miesiącem wolontariatu. W ciągu całego roku a szczególnie teraz w miesiącach zimowych, uczniowie i nauczyciele podejmują działania na rzecz zwierząt.
Pomagamy tym porzuconym i  zapomnianym. W październiku i listopadzie zbieraliśmy datki dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Sosnowcu.
Zebraliśmy 560,25 zł oraz różne rzeczy potrzebne schronisku (koce, ręczniki, zabawki itp.).
W ramach Dnia Zwierząt odbyło się spotkanie z wolontariuszką z fundacji „ Nadzieja na Dom”, która przybliżyła pracę wolontariuszy. Natomiast w klasach 0-3 przeprowadzone były zajęcia „Psia lekcja”.
Dziękujemy wszystkim za bezinteresowną pomoc oraz za tak liczny udział w akcjach organizowanych w naszej szkole. Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom z 8b za poświęcony czas i zaangażowanie.