Mistrzostwo powiatu będzińskiego i złote medale Igrzysk Dzieci oraz III miejsce i brązowe medale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców.

W dniu 8.10.2020r. na Pogorii 3 w Dąbrowie Górniczej odbył się Ćwierćfinał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach startowały szkoły z Dąbrowy Górniczej i powiatu będzińskiego. Chłopcy z rocznika 2008 i młodsi zajmując II miejsce w tym ćwierćfinale zdobyli jednocześnie Mistrzostwo Powiatu Będzińskiego i  otrzymali puchar i złote medale. Natomiast ich starsi koledzy z rocznika 2006 i 2007 zajmując VI miejsce w tym ćwierćfinale zajęli ostatecznie III miejsce w Mistrzostwach Powiatu i również otrzymali puchar i brązowe medale. Gratulujemy.