Mistrzostwa Będzina w sztafetowych biegach przełajowych

II miejsce w Będzinie we współzawodnictwie sportowym za rok szkolny 2017/2018

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła zajęła II miejsce w Będzinie we współzawodnictwie sportowym Szkół Podstawowych za rok szkolny 2017/2018. W dniu 5 października 2018r. w Szkole Podstawowej nr 13 odbyła się inauguracja roku sportowego 2018/2019 na której otrzymaliśmy dyplom i puchar za II miejsce. Wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę na zawodach, dziękujemy.

Wicemistrzostwo oraz III miejsce na Mistrzostwach Będzina w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

W dniu 5.10.2018r. w Parku na Syberce w Będzinie odbyły się Mistrzostwa Będzina w sztafetowych biegach przełajowych chłopców. Uczniowie z rocznika 2006-2008 ostatecznie zajęli III miejsce, natomiast starsi koledzy z rocznika 2005-2003 zostali Wicemistrzami Będzina. Obie reprezentacje zapewniły sobie awans do zawodów powiatowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.