III miejsce w Mistrzostwach Powiatu  Igrzysk Dzieci w mini piłce koszykowej chłopców!!!

Były emocje, pot i łzy. W  dniu 26.11.2021r. w Hali MOSiR w Czeladzi spotkały się najlepsze szkoły z Będzina i Czeladzi. Reprezentanci naszej szkoły w tym roku szkolnym byli debiutantami w rozgrywkach w mini piłce koszykowej. Sukcesem był już sam awans do zawodów powiatowych, i dzieliło ich tylko 5 sekund od awansu do ¼ Finału Wojewódzkiego. W meczu o drugie miejsce ze Szkołą Podstawową nr  13 w Będzinie (mistrz Będzina) prowadzenie zmieniało się na przemian. Końcówka zawodów to już walka nie tylko ze zmęczeniem, ale i z emocjami. Zabrakło chyba trochę doświadczenia, bo na 5 sekund przed końcem spotkania prowadziliśmy 1 punktem. Niestety faul naszego zespołu i drużyna przeciwna wykorzystała rzuty osobiste, wygrywając 1 punktem. Chłopcy brawo, brawo, brawo, potwierdzacie w tym roku szkolnym, że w każdej dyscyplinie sportowej jesteście SUPER. A przed nami kolejny debiut w unihokeju. Powodzenia.