I miejsce w konkursie

I miejsce w IV edycji konkursu „Twórca i jego dzieło” pt. „Spotkanie z Janem i Aleksandrem” zorganizowanego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Będzina , Urząd Miejski w Będzinie - Wydział Oświaty i Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w im. Stefana Żeromskiego w  Będzinie dla zespołu złożonego z uczennic klasy Vc : Kaliny Kowalik i Mileny Krzoski oraz uczenia z klasy Va Bartosza Haberki reprezentujących naszą szkołę. Zadania konkursowe dla klasy IV-VI obejmowały: 1. teorię - uczestnicy musieli wykazać się wiedzą o życiu i twórczości Jana Brzechwy oraz umiejętnością interpretacji wskazanego utworu. 2. kreację – przedstawienie programu kulinarnego wg Pana Kleksa za pomocą nakręconego wcześniej filmu. 3. prezentację – recytacja samodzielnie napisanego wiersza, który odnosiłby się swoją treścią do stworzonego kleksa stanowiącego nierozłączną część prezentacji.