Finał sztafetowych Igrzysk dzieci w biegach przełajowych

Chłopcy z naszej szkoły w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych Chłopcy z naszej szkoły będą reprezentować miasto Będzin, powiat będziński oraz rejon Dąbrowy Górniczej w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych w Konopiskach koło Częstochowy. Jest to duży sukces i miła niespodzianka sportowa. Na rozegranym Ćwierćfinale Wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych w Dąbrowie Górniczej chłopcy zajęli I miejsce, prowadząc praktycznie od samego początku, aż do ostatniej zmiany. Sukces jest tym większy że pokonali 11 drużyn startujących w tych zawodach min.: szkoły z oddziałami sportowymi. Chłopcy ogromne GRATULACJE i  trzymamy za Was mocno kciuki. Powodzenia.