„Czwórka” najlepszą szkołą w Będzinie we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2021/2022 w kategorii klas IV-VI

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła zajęła I miejsce w Będzinie we współzawodnictwie sportowym Igrzysk Dzieci oraz III miejsce Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2021/2022. W dniu 25 października na inauguracyjnym rozpoczęciu sportowego roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 3 z rąk Naczelnika Wydziału Oświaty p. Romana Goczoła oraz pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, uczniowie naszej szkoły otrzymali puchar i dyplom za I miejsce spośród wszystkich będzińskich szkół podstawowych. Dodatkowo uczniowie klas VII-VIII zajęli III miejsce w Będzinie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i również otrzymali pamiątkowy puchar i dyplom. Wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę na zawodach, dziękujemy.