„Czwórka” najlepszą szkołą w Będzinie we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2018/2019

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła zajęła I miejsce w Będzinie we współzawodnictwie sportowym Igrzysk Dzieci w roku szkolnym 2018/2019. W dniu 26 września na inauguracyjnym rozpoczęciu sportowego roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 13 z rąk Naczelnika Wydziału Oświaty p. Romana Goczoła, uczniowie naszej szkoły otrzymali puchar i dyplom za I miejsce spośród wszystkich będzińskich szkół podstawowych. Dodatkowo uczniowie klas 7 i 8 zajęli III miejsce w Będzinie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i również otrzymali pamiątkowy puchar i dyplom. Wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę na zawodach, dziękujemy.