Chłopcy z naszej szkoły Mistrzami Będzina i Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.

W dniu 5.10.2022r. w Parku Grabek w Czeladzi odbyły się Mistrzostwa Będzina i Powiatu Będzińskiego w sztafetowych biegach przełajowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy reprezentujący naszą szkołę, którzy zostali Mistrzami Będzina w kategorii zarówno klas IV-VI jak i kl. VII-VIII. Dodatkowo chłopcy z kl. VII-VIII zostali też Mistrzami Powiatu Będzińskiego, natomiast ich młodsi koledzy zdobyli tytuł Wicemistrzów Powiatu. Obie reprezentacje zapewniły sobie awans do ¼ Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Dąbrowie Górniczej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.