Harmonogram konsultacji dla klas 8

PIĄTEK 29 maja sala nr 8

10.00 - j. niemiecki dla klasy 8a i 8b - p. J. Brodzińska

Uczniu,
Otrzymujesz możliwość konsultacji indywidualnych lub grupowych. Zapoznaj się z ich harmonogramem.
W konsultacja możesz brać udział jeżeli rodzice wyrażą na to zgodę i podpiszą stosowne oświadczenie (do pobrania poniżej lub w "okienku" szkoły)
W konsultacjach możesz brać udział tylko po wcześniejszym zgłoszeniu i umówieniu się z nauczycielem.
Nie umawiaj się na konsultacje, jeżeli jesteś chory lub w Twoim domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.
Jeżeli umówiłeś się na konsultacje, a nie możesz przyjść, zgłoś ten fakt odpowiednio wcześniej – nauczyciel będzie mógł zaprosić w zastępstwie innego ucznia.
Zabieraj do szkoły własny zestaw podręczników i przyborów. W szkole nie będziesz mógł ich pożyczać od innych uczniów.
W drodze do i ze szkoły korzystaj z osłony na usta i nos oraz zachowuj dystans społeczny.
Przed wejściem do szkoły obowiązkowo zdezynfekuj ręce, a jeżeli masz przeciwwskazania zdrowotne do stosowania środków do dezynfekcji natychmiast umyj ręce.
Z szatni korzystaj z zachowaniem społecznego dystansu. Obowiązkowo zmień obuwie. Wychodząc ze szkoły nie pozostawiaj żadnych rzeczy w szatni. Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj ręce wodą z mydłem, nie podawaj ręki na powitanie, zachowuj dystans społeczny a także unikaj dotykania oczu, nosa i ust.
Zwracaj uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania. Stosownie zwracaj uwagę innym w tym zakresie.
Unikaj większych skupisk uczniów, zachowuj dystans społeczny przebywając na korytarzu, w toalecie, innych pomieszczeniach wspólnych na terenie szkoły.
Jeżeli korzystasz z biblioteki szkolnej, wcześniej zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami wypożyczania książek i harmonogramem pracy biblioteki podanym na stronie szkoły w zakładce Biblioteka.

oświadczenie rodziców

Format: DOC, Waga: 28 kB