Wicemistrzostwo chłopców i czwarte miejsce dziewcząt na Mistrzostwach Będzina Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym

W dniu 12 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się Mistrzostwa Będzina w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców z rocznika 2007-2009. Chłopcy reprezentujący naszą szkołę ostatecznie zajęli II miejsce w Będzinie i tym samym zapewnili sobie awans do zawodów powiatowych. Dziewczęta natomiast zajęły czwarte miejsce, ale należą się im ogromne gratulacje, gdyż był to ich debiut a do tego były najmłodszymi uczestniczkami tych zawodów ( grały o dwa lata ze starszymi dziewczynkami). Dziewczęta zaczęły dopiero przygodę z tenisem stołowym i regularnie ćwiczą na zajęciach SKS, aby przyszłym roku już powalczyć o miejsce na podium. Dziękujemy.