Tydzień Uczniowskiej SuperMocy

W dniach 19 -23 października w naszej szkole zorganizowano szereg działań w ramach Tygodnia Uczniowskiej Supermocy. Ta ogólnopolska akcja została zorganizowana przez p. Joannę Gadomską ("Biologia z Blondynką") oraz p. Katarzynę Włodkowską ("Facetka od polaka"). Patronat medialny nad akcją sprawowali m. in.: EDICO- Centrum Rozwoju Edukacji, Głos Nauczycielski, Progresownia, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile i Koninie, Edukacje- Inspiracje, Superbelfrzy i inni.
Uczniowie nie zawsze zdają sobie sprawę ze swoich umiejętności, projekt miał na celu uświadomienie uczniom ich mocnych stron, zaprezentowanie uczniowskich talentów, budowanie poczucia własnej wartości i wzmacnianie własnego pozytywnego wizerunku. Dzięki naszej akcji uczniowie zrozumieli, że warto rozwijać swoje zdolności, poszerzać zainteresowania, a przede wszystkim wierzyć w siebie i swoje możliwości.