Sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce i złote medale na Mistrzostwach Będzina Igrzysk Dzieci oraz III miejsce i brązowe medale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców oraz II miejsce dziewcząt w tych zawodach W dniu 26.09.2019r. w Parku na Syberce w Będzinie odbyły się Mistrzostwa Będzina w sztafetowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt. Dużą niespodziankę sprawili chłopcy i dziewczynki z rocznika 2007-2009 zajmując I miejsce i II miejsce zostając Mistrzami i Vice Mistrzami Będzina. Natomiast starsi koledzy z rocznika 2005-2006 zajmując III miejsce zostali brązowymi medalistami Mistrzostw Będzina. Reprezentacje zapewniły sobie awans do ¼ Finału Wojewódzkiego, które odbędą się w Dąbrowie Górniczej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.