Komunikat w sprawie egzaminu ósmoklasisty

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Będzinie informuje, że w dniach 15-16-17 kwietnia 2019 r. przeprowadzony zostanie egzamin ósmoklasisty zgodnie z podanym wcześniej harmonogram. Jednocześnie przypomina, że egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę.

Poniżej dokładny harmonogram egzaminu w terminie głównym:

• 15 kwietnia 2019 (poniedziałek) język polski – godz. 9.00 (120 minut)

• 16 kwietnia 2019 (wtorek) matematyka – godz. 9.00 (100 minut)

• 17 kwietnia 2019 (środa) język obcy nowożytny – godz. 9.00 (90 minut)

Uczniowie w dniu egzaminu przychodzą do szkoły o godz. 8.20. Obowiązuje zakaz wnoszenia do sali egzaminacyjnej wszelkich urządzeń telekomunikacyjnych (telefon, zegarek, słuchawki, itp.), okryć, torebek, plecaków, rzeczy osobistych. Każdy uczeń powinien mieć długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem). Na egzaminie z matematyki każdy zdający powinien mieć linijkę. Nie używa się ołówków. Uczniowie mają zapewnioną przez szkołę butelkę wody mineralnej.