Informacja dla rodziców dzieci w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez miasto Będzin

Szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym dokona rozliczenia wpłat za posiłki i dodatkowe godziny pobytu dziecka w oddziale w marcu br., uwzględniając zawieszenie zajęć w okresie od 12 do 31 marca 2020 r. oraz inne nieobecności dzieci.
Kwoty nadpłacone zostaną zwrócone rodzicom na podane przez rodzica konto bankowe, a w przypadku braku konta uwzględnione w najbliższym możliwym okresie rozliczeniowym.
Opłaty za kwiecień dotyczące żywienia i zadeklarowanych dodatkowych godzin pobytu dziecka w oddziale przedszkolnym będzie można uregulować w pierwszych trzech dniach od rozpoczęcia świadczenia przez oddział usług opiekuńczych, wychowawczych i dydaktycznych, tj. od dnia wznowienia działalności.
Rozwiązanie powyższe będzie możliwe w sytuacji powrotu dzieci do oddziału przedszkolnego w kwietniu.